Kvalitāte, kurai var uzticēties!

Tik neaizsargātam cilvēkam kā jūsu bērns 100% kvalitāte un drošība ir absolūti nepieciešama. Tāpēc Humana kvalitāte un drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir piena maisījums zīdaiņiem, pārtika zīdaiņiem vai uztura bagātinātāji, ar mūsu kvalitātes solījumu mēs vienmēr nodrošinām pastāvīgu un optimālu produktu drošību.

quality3
quality

Mēs rūpējamies par bērniem

Uzņēmumā Humana kvalitāte un drošība vienmēr ir pirmajā vietā! Sākot ar pienu, kas nāk no mūsu pašu piena kooperatīva - no tādiem lauksaimniekiem, kas dzīvo netālu no mūsu modernās zīdaiņu piena rūpnīcas Štrūhauzenē, Ziemeļvācijā. Šeit, apmetušies starp dabisku ainavu ar plašām ganībām, govīm un fermām, mēs atrodamies tieši tur, kur tiek ražots piens, un tādējādi mūsu vērtīgākā sastāvdaļa ir mūsu tuvumā.

Visi mūsu lauksaimnieki ir Humana Quality Master (HQM) programmas dalībnieki. Viņiem ir pienākums ievērot vairāk nekā 35 kritērijus, kas pārsniedz juridiskās prasības, piemēram, dzīvnieku labturība, ganīšana ganībās un barība bez ĢMO. Vēl svarīgāk ir tas, ka lauksaimnieki katru dienu personīgi apņemas nodrošināt pienam nepieciešamo augsto kvalitāti.

brand_world_faded_family

Humana atbalsta jūs un jūsu mazuli jūsu piedzīvojumā, augot kopā stiprākiem

quality2

Augstākie kvalitātes standarti bērnu labā

Kad piens ir iekrauts kravas automašīnā, tas nonāk mūsu ražotnē un var tikt pārstrādāts mazāk nekā 48 stundās (saskaņā ar noteikumiem) pēc slaukšanas. Tādējādi tiek novērsts mikroorganismu piesārņojums. Mēs veicam tikai viena posma termisko apstrādi. Tādējādi mēs saglabājam svarīgas sastāvdaļas un ļaujam uzturvielām saglabāties neskartām.

Mūsu ražotnei Štrūhauzēnā ir sava laboratorija, kas ļauj mums pašiem veikt pārtikas analīzes. Mēs esam ieviesuši neskaitāmus drošības un higiēnas pasākumus ar 600 pārbaudēm, lai pārliecinātos, ka mūsu produkti ir droši un kvalitatīvi. Mūsu kvalitātes kontrole ir tik precīzi noregulēta, ka ir iespējams izsekot katra atsevišķa iepakojuma ražošanas ceļu.

Mūsu kvalitātes augstie standarti ir pierādīti ar vairākiem sertifikātiem

  • IFS pārtikas sertifikāts (International Featured Standard) mūsu zīdaiņu piena rūpnīcai Štrūhauzenē, mūsu bērnu pārtikas rūpnīcai Sunval un mūsu meitas uzņēmumam Inpharma, kas ražo mūsu uztura bagātinātājus. Visi mūsu starpnieku uzņēmumi ir attiecīgi sertificēti IFS Broker.
  • Kiwa BCS Öko-Garantie GmbH piešķir bioloģiskās lauksaimniecības sertifikātu mūsu burciņām, iepakojumiem un bioloģiskajiem graudaugiem.
  • Visiem mūsu piena lopkopjiem ir pienākums izmantot barību, kas nesatur ĢMO - lopu barošanai netiek izmantota ne ģenētiski modificēta kukurūza, ne soja. To katru gadu apliecina neatkarīgs sertifikācijas uzņēmums ABCert.
  • Kā apliecinājumu mūsu ilgtspējas principiem mēs esam sertificēti saskaņā ar vides pārvaldības standartu DIN ISO 14001 un īstenojam mērķtiecīgus pasākumus, lai pastāvīgi samazinātu enerģijas un ūdens patēriņu.