milks3

Piena maisījums zīdaiņiem bez īpašām uztura vajadzībām

Mēs zinām, ka nav lielāka eksperta par jūsu mazuli kā jūs! Kā mamma, protams, vēlaties būt droša, ka jūs nodrošināsiet visas svarīgās uzturvielas, kas nepieciešamas jūsu mazuļa optimālai attīstībai.

Protams, jūs savam mazajam nevarat dot neko labāku par mātes pienu. Taču dažkārt zīdīšana vienkārši nav iespējama - tieši šajā gadījumā mēs varam palīdzēt ar mūsu Humana piena produktiem mazuļiem.

Sniedziet savam mazulim vislabāko startu ar Humana piena produktiem, kas paredzēti augšanas atbalstam

Lai ļautu jūsu pārliecībai augt, mēs piedāvājam plašu piena produktu klāstu zīdaiņiem un maziem bērniem bez īpašām uztura vajadzībām: Sākot produktu līniju Humana ar PROBALANCE un Junior Drink mazajiem varoņiem.

 • Mūsu solījums jums un jūsu mazulim

  Ar mūsu Humana zīdaiņu pieniņiem mēs nodrošinām mazuli ar visām nepieciešamajām uzturvielām vecumam piemērotā daudzumā, lai pavadītu jūs aizraujošajā ceļojumā.

Humana-1-800g

Humana 1 - piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas

Humana 1 ir mākslīgais maisījums zīdaiņiem, kas paredzēts zīdaiņiem līdz 6 mēnešu vecumam, kuri netiek baroti ar krūti vai kuriem nepieciešams papildināt mātes piena devu. Tas ir izgatavots no govs piena olbaltumvielu, ogļhidrātu un tauku kombinācijas, kā arī pievienotiem vitamīniem un minerālvielām, lai apmierinātu augošu zīdaiņu uztura vajadzības.

Humana 2 PRO Balance - papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma

 • Mūsu otrā produktu līnija Humana ar PROBALANCE ir balstīta uz jaunākajām dabas un zinātnes atziņām un īpaši pielāgota jūsu mazuļa uztura vajadzībām.
 • Šis piena maisījums ir izgatavots ar mūsu solījumu sniegt jūsu mazulim visas viņa attīstībai nepieciešamās svarīgās uzturvielas.
 • Humana 2 Pro Balance ir piemērots mazuļiem no 6 mēnešu vecuma kā nākamais maisījums pēc barošanas ar krūti vai Humana 1.
example_image
Humana-3-PRO-Balance

Humana 3 PRO Balance – piena maisījums zīdaiņiem pēc 12 mēnešu vecuma

 • Humana 3 PRO Balance ir piemērots mazuļiem pēc 12 mēnešu vecuma kā nākamais maisījums pēc Humana 2 PRO Balance vai jebkura cita piena maisījuma, vai arī pēc mātes piena. 
 • Jūsu mazulim tagad ir 1 gads un viņš katru dienu atklāj pasauli no jauna. Mainās arī uztura vajadzības. Mūsu bērnu dzēriens 1+ mazajiem varoņiem atbalsta vecumam atbilstošu kognitīvo, motorisko attīstību un nodrošina jūsu bērnam visas svarīgās uzturvielas – jautrības un piedzīvojumu pilnai pasaulei.

Humana 4 PRO Balance – piena maisījums no 18 mēnešu vecuma

 • Mūsu dzēriens Humana 4 PRO Balance sniedz atbalstu jūsu mazuļa aktīvajam ķermenim un prātam, nodrošinot visas nepieciešamās sastāvdaļas vecumam atbilstošai kognitīvajai un motorikas attīstībai. Tas ir mūsu ieguldījums mazuļu pasaulē, kas ir pilna prieka un aizraujošu piedzīvojumu.
 • Ideāli piemērots kā nākamais uzturs pēc Humana 3 PRO balance vai  kā alternatīva govs pienam un kā papildinājums starp ēdienreizēm.
Humana-4-PRO-Balance
Humana-Nakts-piens

Humana Nakts piena maisījums

 • Humana Nakts piena maisījums ir lieliski piemērots mazuļiem no 6 mēnešu vecuma pēc jebkura sākuma maisījuma. Humana Nakts piena maisījums piemērots zīdaiņu barošanai bez problēmām gan izmantojot pudelīti, gan vēlāk krūzīti. Piena maisījums, pateicoties savam īpašajam sastāvam, vislabāk piemērots ēdienreizēm vakarā.