Speciālais uzturs

Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, kas palīdz priekšlaicīgi dzimušiem un jutīgiem zīdaiņiem atbilstoši viņu fizioloģiskajām vajadzībām. Mēs varam palīdzēt arī ar tādām barošanas problēmām kā nepanesība vai traucējumi, tostarp caureja, kolikas un aizcietējumi.

humana_sp_needs

Mūsu produkti ir izstrādāti, lai risinātu bieži sastopamas bērnu problēmas

Katrs bērns ir unikāls, un dažiem ir individuālas uztura vajadzības. Ja jūsu mazulim ir gremošanas traucējumi vai viņš nepanes barību, viņam var būt nepieciešama īpaša aprūpe, kas pielāgota viņa individuālajām vajadzībām.

Mūsu Humana Expert klāstā mēs piedāvājam daudzus risinājumus tādām bieži sastopamām uztura problēmām kā kolikas, alerģija pret govs pienu, regurgitācija un caureja.

Humana-SL-Expert (1)

Humana SL Expert

 • Humana SL Expert ir īpašs maisījums, kura pamatā ir sojas olbaltumvielu izolāts, un tas ir piemērots mazuļu barošanai ar dažādu iemeslu dēļ govs piena nepanesamību.

 

 • Humana SL ir pilnvērtīgs uzturs (vienīgais uztura avots) zīdaiņiem un papildus uzturs maziem bērniem.  Zīdīšana ir labākais uzturs jūsu bērniņam.  Konsultējieties ar ārstu, ja vēlaties bērniņa barošanai izmantot Humana SL Expert. Humana SL Expert satur viegli pārstrādājamus ogļhidrātus; glikozes nepanesamības traucējumu gadījumā, patstāvīgi uzraudzīt vielmaiņu; nelietot, ja konstatēta alerģija pret sojas olbaltumvielām!

Humana HN Expert

Humana HN Expert ir speciāls maisījums zīdaiņiem periodiskas vai ilgstošas caurejas gadījumā.

 

 • Caureja jaundzimušajiem un vecākiem bērniem.
 • Akūtas zarnu infekcijas.
 • Daļējs laktāzes deficīts.
 • Kuņģa-zarnu trakta funkcionālie traucējumi.
 • Hipotrofija.

 

Uzmanību! Ja jums ir zarnu vai gremošanas problēmas, vienmēr apmeklējiet ārstu.

Humana-HN-Expert
Humana-AC-Expert-

Humana AC Expert

 • Humana AC Expert  ir speciāls maisījums zīdaiņiem pie šādiem gremošanas traucējumiem – vēdera uzpūšanās, kolikas un aizcietējumi. Pateicoties maisījuma optimālajam un pārdomātajam sastāvam, ir viegli panesams un garšīgs.

 

 • Humana AC formula ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu atbilstošu uzturu zīdaiņiem ar kolikām, funkcionāliem aizcietējumiem un ar tiem saistītiem simptomiem.

 

 • Produktu varat izmantot no bērna dzimšanas brīža kā papildinājumu mātes pienam vai arī kā vienīgo zīdaiņa pārtiku, gadījumā ja nebarojat bērnu ar krūti.

 

Humana AR Expert

 • Humana AR Expert ir uz piena olbaltumvielu bāzes izveidota speciālā pārtika, kas piemērota bērniem ar paaugstinātu tieksmi atgrūst ēdienu. Produktu var izmantot no bērna dzimšanas brīža kā papildinājumu mātes pienam vai arī kā vienīgo zīdaiņa pārtiku, gadījumā ja nebarojat bērnu ar krūti.

 

 • Zīdaiņa regurgitācija ir visizplatītākā zīdaiņu kuņģa un zarnu trakta slimība, kas parasti sākas ātrākais trīs nedēļas pēc piedzimšanas. Lai palīdzētu ievērot diētu gastroezofageālā refluksa un regurgitācijas gadījumā, izstrādājām Humana AR Expert formulu.
Humana-AR-Expert

Piens priekšlaicīgi dzimušajiem zīdaiņiem - lai atbalstītu strauju augšanu

Priekšlaicīgi dzimuša bērna piedzimšana var būt liels izaicinājums jums kā vecākam. Mēs vēlamies atbalstīt jūsu mazuļa augšanu. Šim nolūkam mazulim ir nepieciešams vairāk enerģijas un īpašas uzturvielas. Humana piedāvā īpašu medicīnisko uzturu, ko izmanto klīnikās un aptiekās priekšlaikus dzimušo bērnu ēdināšanai. Tie ir atbilstoši pielāgoti priekšlaicīgi dzimušo bērnu nenobriedušajām un jutīgajām bioloģiskajām sistēmām.

Humana-Expert-0-HP-1

Humana Expert 0-HP-1

 • Humana Expert 0-HP-1 ir paredzēts priekšlaicīgi dzimušu bērnu ar ļoti mazu dzimšanas svaru, kas mazāks par 1800 g, uztura nodrošināšanai.

 

 • Īpašs medicīniskais uzturs, kas paredzēts tikai pēc ārsta rekomendācijām, stingri ievērojot ārsta ieteicamās barošanas devas!

Humana Expert 0-HP-2

 • Humana Expert 0-HP-2 ir īpašs medicīniskais uzturs priekšlaicīgi dzimušu bērnu ar ļoti mazu dzimšanas svaru, kas lielāks par 1800 g, uztura nodrošināšanai.

 

 • Īpašs medicīniskais uzturs, kas paredzēts tikai pēc ārsta rekomendācijām, stingri ievērojot ārsta ieteicamās barošanas devas!
Humana-Expert-0-HP-2
elektrolits

Elektrolyt - cīņai ar dehidratāciju

Bērniem ar infekciozu caureju vai akūtu gastroenterītu saskaņā ar ESPGHAN/ESPID kā pirmās kārtas ārstēšanas metode būtu jāveic perorāla rehidratācija. Mūsu Elektrolyt ir minerālvielu maisījums, kas paredzēts dehidratācijas stāvokļa līdzsvarošanai caurejas vai vemšanas laikā pirmo trīs līdz sešu stundu laikā caurejas pirmajā dienā. Humana Elektrolyt ir īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēts diētisks uzturs dehidratācijas mazināšanai caurejas un vemšanas gadījumā. Ērtas vienreizējas lietošanas paciņas ir viegli lietojamas, un tās ir pieejamas divās garšās - banānu un fenheļa.