Produkcijas ilgtspējība

Mūsu mājas - kur inovācija nekad nebeidzas

Barojot mazuli, jūs vēlaties 100% drošību. Tāpēc mēs, Humana, pret bērnu pārtiku izturamies ar vislielāko rūpību. Mūsu trijās modernās ražotnēs pārtikas speciālisti pārvērš visu mūsu zināšanu būtību receptēs, kas optimāli atbalsta jūsu bērna attīstību.

factory

Mēs darām visu to labāko katru dienu

Neatkarīgi no tā, vai tas ir piens zīdaiņiem, pārtika zīdaiņiem vai uztura bagātinātāji, mēs katru dienu dodam visu, ko varam, lai jūs varētu dot savam bērnam vislabāko. Neatkarīgi no tā, kādus izaicinājumus sagādā ikdiena, ar Humana jums vienmēr būs pareizais risinājums. Tāpēc jūs varat vienkārši uzticēties savai mammas vai tēta pieredzei - un izbaudīt vērtīgus laimīgus mirkļus kopā ar savu mazuli.

Mūsu produkcijas izstrāde ir balstīta uz trīs ilgtspējības pilāriem, kas sevī ietver ekoloģiskos, ekonomiskos un sociālos aspektus

Ekoloģija

Mēs cenšamies saglabāt pēc iespējas mazāku ekoloģisko ietekmi, taupot ūdeni un elektroenerģiju un atkārtoti izmantojot ražošanas procesos radīto lieko siltumu.

 

Ekonomija

Lai veicinātu funkcionējošu ekonomiku, mēs pievēršam uzmanību ekonomiskajai ilgtspējai, strādājot pārredzami, rīkojoties atbildīgi un domājot ilgtermiņā.

Sociālā atbildība

Mums ir svarīgi ne tikai radīt darbavietas, bet arī tās saglabāt, nodrošinot lielisku darba atmosfēru. Mēs vēlamies personīgi un profesionāli atbalstīt savus darbiniekus, garantējot vienlīdzīgas iespējas visiem.

Zīdaiņu piens ir taisīts Strueckhausen - kur mūsu produkta formulas ir drošībā

2019. gadā mēs atklājām jaunu, modernu zīdaiņu piena ražotni Štrukhauzenē, Ziemeļvācijā. Šeit, dabiskā vidē, kur ir tikai zāle, govis, fermas un tikai daži cilvēki, mūsu rūpnīca atrodas tieši tur, kur tiek ražota mūsu galvenā vērtīgā sastāvdaļa - piens. Mikroorganismi ātri vairojas, un tas nozīmē, ka katra ietaupītā stunda no govs slaukšanas līdz piena pārstrādei ir dārga.

Ieskatieties mūsu mūsdienīgākajā ražošanas vietā

Mūsu piena izcilības centrā mēs ražojam pienu zīdaiņiem, ievērojot visaugstākos pārtikas drošības, higiēnas un ilgtspējas standartus. Štrukhauzena ir ražotne ar bagātu vēsturi, kuru mēs pārbūvējām, lai tā atbilstu visaugstākajiem standartiem un ieviestu visnovatoriskākos ražošanas procesus.

Mūsu jaunā ražotne ZiemeļVācijā

Zīdaiņu maisījumi ir ļoti sarežģīti un prasa daudzu sastāvdaļu pārstrādi. Tāpēc mēs rīkojamies ar saviem produktiem ar vislielāko rūpību. Mums svarīgāka ir pārtikas nekaitīgums, higiēna un ilgtspēja. Mūsu higiēnas koncepcija ir daudz stingrāka par likumdošanā noteikto, un ar laboratorijas testiem tiek pārbaudīti daudzi mūsu produktu parametri. Mēs regulāri pārbaudām izejvielas, gatavos produktus, ūdeni, iekārtas, higiēnu un pat gaisu rūpnīcā*. Pirms piena pārstrādes, tās laikā un pēc tās līdz pat 600 testiem nodrošina visaugstāko drošības un higiēnas līmeni.

Visā pārstrādes procesā mēs paļaujamies uz videi draudzīgām tehnoloģijām, kas ietaupa svarīgus resursus nākotnes pasaulei. Piemēram, mēs atkārtoti izmantojam ūdeni, kas ražošanas procesā tiek iegūts no piena, lai izskalotu vārstus, sūkņus un mehāniskos blīvējumus.

Lai to visu panāktu, mēs veicām milzīgus ieguldījumus miljonu eiro apmērā un radījām aptuveni 200 darbavietu strukturāli vājā lauku reģionā. Šis ieguldījums ir kā solījums: Štrukhauzena mums ir ne tikai viena no modernākajām zīdaiņu piena ražotnēm, bet arī svarīgs solis nākotnē.

InPharma izgatavotie pārtikas uztura bagātinātāji: ar lielāko drošību un kontroli

Mūsu Humana uztura bagātinātājus ražo mūsu meitas uzņēmums Inpharma. Inpharma ir vadošais uzņēmums šajā jomā, un tam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze uztura bagātinātāju pētniecībā un izstrādē. Mēs pastāvīgi meklējam jaunus augu izcelsmes sastāvdaļu avotus, kombinācijas, pielietojumu un devas, lai atbalstītu jūsu ikdienas uzturu.

Šī inovāciju kultūra ir tā, kas vienmēr nodrošina mūs ar jaunākajām zinātnes atziņām un regulatīvajām prasībām. Lai izpildītu visstingrākās neatkarīgu ārējo kontroles iestāžu prasības, mēs pastāvīgi sevi uzraugām, veicot visu ražoto produktu ķīmiskās, fizikālās un mikrobioloģiskās pārbaudes. Un, protams, visa ražošana notiek nevainojami tīrās telpās ar stingru mitruma un temperatūras kontroli, lai nodrošinātu mūsu produktu drošību.