Pārtika zīdaiņiem

Veselīgs un sabalansēts uzturs ir labākais pamats bērna optimālai attīstībai. Humana plašais zīdaiņu pārtikas klāsts atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Visi produkti sastāv no stingri kontrolētām sastāvdaļām. Tie ir pielāgoti individuālā attīstības posma uztura vajadzībām.
Mūsu Humana bioloģiskie produkti ir sertificēti LACON GmbH, DE-ÖKO-003.

produkts
dbafe3e37a399b38de5e71b46e83a536

Humana putras

Atšķiršana no mātes nosaka mazuļa turpmākās attīstības virzienu. Tas ir labākais laiks, lai pamodinātu entuziasmu par veselīgas ēšanas paradumiem. Mūsu graudaugi ir dabiski garšīgi un nodrošina vecumam pielāgotas sastāvdaļas un tekstūru. Tās satur vitamīnus un minerālvielas, kas atbalsta mazuļa augšanas gaitu. Neatkarīgi no tā, vai tās ir ar pienu vai ar tīriem graudiem - mēs izmantojam tikai rūpīgi atlasītas un kontrolētas sastāvdaļas bez tādām piedevām kā cukurs vai aromatizētāji.

Mēs piedāvājam plašu piena, tīro un bioloģisko graudaugu klāstu.

Mūsu biezeņi ir 100% ērti un 100% garšīgi

Lai sniegtu jūsu mazulim vislabāko garšu, mēs izmantojam tikai kontrolētā un sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētus augļus un dārzeņus. Mēs nepievienojam cukuru vai aromatizētājus, lai saglabātu sastāvdaļu/augļu garšu. Ideāla augļu uzkoda visai ģimenei - gan mājās, gan ceļā.

Mūsu biezeņi ir pieejami vairākos garšīgu augļu un augļu, un dārzeņu variantos.

pouches
milk_mini

Deserti - garšīgas uzkodas ar visu labāko no piena

Kad viss ir jādara ātri, vienmēr ir labi, ja pa rokai ir labas uzkodas. Mūsu Humana piena mini deserti ir tam kā radīti. Tie ir gatavi uzreiz ēšanai un ideāli piemēroti ceļošanai. Mūsu piena mini ir pieejami četrās garšīgās šķirnēs, un visos ir daudz piena. Tās patiks jums un jūsu mazulim.

Humana tējas mammai un mazulim

Gan māmiņai, gan mazulim ir svarīga līdzsvarota hidratācija. Mūsu maigās tējas ir lieliski piemērotas slāpju remdēšanai. Visas mūsu tējas nesatur lipekli, un mēs nepievienojam aromatizētājus, krāsvielas vai konservantus (saskaņā ar likumu). Tēju var viegli pagatavot: vienkārši sajauciet ar vārītu ūdeni un samaisiet.

tea