Par Mums

Mums rūp mazuļi un ģimenes visā pasaulē

Mums Humana ir kas vairāk nekā tikai nosaukums - tas ir solījums. Viss, ko mēs darām, ir vērsts uz cilvēku un viņa attīstību. Balstoties uz dabas un zinātnes vienotību, mēs piedāvājam augstas kvalitātes uzturu, kas ir rūpīgi pielāgots katram jūsu mazuļa attīstības posmam.

roundimage

Mēs ticam dabas spēkam un zinātnei

Lai piedāvātu augstas kvalitātes uzturu, kas ir pielāgots katra mazuļa vecumam, mēs apvienojam labāko no dabas un zinātniskajiem pētījumiem. Atbalstot jūs un jūsu mazuli ar lieliskiem produktiem, mēs ievērojam trīs pamatvērtības, kas nosaka mūsu darbību.

Seal_Naturalness_clean_green

Dabiskums

Mums daba ir atslēga uz visu. Vai tā būtu jūsu mazuļa dabiskā attīstība, vai mūsu vērtīgās izejvielas.

Seal_Experience_green_lv

Kompetence

Ar vairāk nekā 65 gadu pieredzi augstas kvalitātes bērnu pārtikas ražošanā mēs esam eksperti, kas ir jūsu pusē, ja jums tas ir nepieciešams.

Seal_Expertise_reduced_lv

Uzticamība

Tas ir mūsu zīmola solījums, ka mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt māmiņām un viņu mazuļiem, un abi var 100 % paļauties uz mūsu produktu drošību.

brand_world_faded_family

Humana atbalsta jūs un jūsu mazuli jūsu piedzīvojumā, augot kopā stiprākiem

Hispanic mother holding infant son

Kvalitāte un drošība vienmēr ir pirmajā vietā

Kad runa ir par jūsu bērna labklājību, mēs zinām, ka jūs vēlaties tikai labāko no visa. Lai tieši to jums piedāvātu, Humana kvalitāte un drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir piens zīdaiņiem, pārtika zīdaiņiem vai uztura bagātinātāji, mūsu produkti satur tikai rūpīgi atlasītas sastāvdaļas. Visām mūsu izejvielām var izsekot līdz to izcelsmei, un tās tiek apstrādātas ar visaugstāko higiēnu un rūpību. Tajā pašā laikā daudzas pārbaudes un skrīningi garantē dabai atbilstošu kontrolētu kvalitāti. Tādējādi mēs pastāvīgi nodrošinām jums optimālu produktu drošību vissvarīgākajam dzīvē: JŪSU BĒRNAM.

Vairāk kā 65 gadu pieredze - mīlestība pret bērniem

Ar Humana ir izaugušas vairākas bērnu paaudzes. Un šeit - pirms vairāk nekā 65 gadiem - sākās mūsu stāsts.

Mēs esam šeit priekš Jums ar visu Jums nepieciešamo

prod

Mēs esam globāls bērnu pārtikas zīmols, un katru dienu mūs iedvesmo vecāki un mazuļi.
Turklāt mēs ļoti uzmanīgi ieklausāmies, kas jums un jūsu mazulim nepieciešams, lai pārvarētu ikdienas izaicinājumus un izbaudītu dārgos mirkļus kopā.
Tas ļauj mums optimizēt risinājumus šīm vajadzībām, pavadot jūs jūsu aizraujošajā ceļojumā. Vai tas būtu piens zīdaiņiem, bērnu pārtika vai uztura bagātinātāji - mūsu produkti ir zinātniski pierādīti un balstīti uz jaunākajām zināšanām par zīdaiņu uzturu.
Nav brīnums, ka ne tikai vecāki, bet arī ārsti un vecmātes uzticas un iesaka mūsu produktus vairāk nekā 60 pasaules valstīs.

Ilgtspējība - ko mēs darām šodien, lai rītdiena būtu labāka

Laimīga bērnība sākas ar veselīgu vidi. Mēs, Humana, mīlam bērnus un apzināmies savu atbildību pret nākamo paaudzi, kas mantos šo planētu. Tāpēc mēs veicinām veselīgas, dabiskas un aizsargātas vides veidošanu, pēc iespējas mazāk ietekmējot dabu - uzņemoties atbildību par rītdienas pasauli.

factory
aeltere_schwester_umarmt_kleinen_bruder

Mēs esam šeit

Ja Jums ir kādi jautājumi par Humana, mūsu produktiem vai sadarību, lūdzu rakstiet mums, izmantojot kontaktu formu.Mēs ar Jums sazināsimies cik vien ātri iespējams.